بنیاد علوی مشکل چندین ساله آب شرب ۳۰۰ خانوار بخش دیشموک را حل می کند. اردشیری:با اجرای این پروژه حدود 300خانوار بخش دیشموک از آب سالم و پایدار برخوردارخواهند شد.

بنیاد علوی مشکل چندین ساله آب شرب ۳۰۰ خانوار بخش دیشموک را حل می کند.

خبر خوش برای اهالی کوی حسین آباد و روستاهای غربی بخش دیشموک.

به گزارش روابط عمومی نهاد آبادانی و پیشرفت بخش دیشموک،بزودی مشکل آب شرب ۴ روستای بخش دیشموک و کوی حسین آباد (بنیس) حل خواهدشد. مسئول نهاد آبادنی و پیشرفت دیشموک از رفع مشکل آب شرب در بخش دیشموک خبرداد. به گفته آقای اسفندیار مختاری پروژه اصلاح خط لوله آب و توسعه شبکه آب روستایی بخش دیشموک با اعتباری بالغ بر۲ میلیارد تومان از محل هدایای مقام معظم رهبری و بنیاد علوی به طول ۸ کیلومتر در روستاهای امیرآباد،سرسور،گودبن_سرپر  و کوی حسین آباد  (ده بنیس) دیشموک اجرا و به بهره برداری خواهد رسید. آقای مختاری افزود:با اجرای این پروژه حدود ۳۰۰ خانوار بخش دیشموک از آب سالم و پایدار برخوردار خواهند شد.
مختاری گفت؛پیش بینی می شود این پروژه تا ۳ سه ماه آینده اجرا و به بهره برداری برسد. لازم الذکر است که سه خیابان زاگرس، البرز و دماوند کوی حسین آباد بدلیل شیب زیاد و غیراستاندارد خیابان ها در طی چندسال اخیر با مشکل کمبود آب شرب مواجه بودند و آبرسانی به آنها از طرف تانکر اداره آبفای شهر صورت می گرفت.
تعدادمخازن و بشکه های محل نگهداری آب شرب درتصویر گویای گوشه ای از مشکلات این محله بود.